Powstanie i rozwój Clearex Sp. z o. o.

Firma Clearex Sp. z o.o. powstała w lutym w 1988r. w Chorzowie. Jej logo nieprzypadkowo stanowi kula ziemska – symbol otwartości na świat, ludzi i nowoczesne rozwiązania. W początkowym okresie swojej działalności firma zajmowała się robotami budowlanymi, ciągle wzbogacając swoją ofertę o nowe usługi typu: docieplenia, renowacje i konserwacje obiektów zabytkowych. Stałe doskonalenie kadry technicznej, podnoszenie jakości wykonywanych usług oraz wprowadzanie solidnych i nowoczesnych rozwiązań technicznych sprawiło, że Clearex stał się znaną i docenianą firmą na lokalnym rynku.

Partnerzy strategiczni

Od 1995 r. obszar działania firmy został poszerzony o stolarkę okienną i drzwiową. Stopniowo nawiązaliśmy współpracę z czołowymi polskimi producentami okien i drzwi, co potwierdzają nabyte referencje.

Clearex Sp. z o. o. dziś

Obecnie Clearex oferuje kompleksowe usługi związane z pomiarem, montażem oraz dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej (drewnianej, PCV i aluminium) renomowanych polskich producentów. Dodatkowo, proponujemy bogaty wybór parapetów zewnętrznych z blachy powlekanej i aluminiowej oraz parapetów wewnętrznych w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Równie ważnym obszarem działania firmy są usługi świadczone w zakresie robót budowlanych, inwestycyjnych i remontowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego: spółdzielni mieszkaniowych, firm, urzędów itp. Dla Zarządu Clearex Sp. z o.o. najważniejsze są zadowolenie i satysfakcja klientów, a także przyszłość firmy związana z wprowadzaniem do oferty nowych produktów i usług.